Informační deska

Bytové družstvo Kandertova 160

Datum události: 

11.09.2014

Vítáme vás na webových stránkách Bytového družstva Kandertova 160.

Trochu historie.
Náš dům byl postaven v roce 1942 a od roku 1948 byl ve správě státu a posléze MČ Praha 8. Bytové družstvo Kandertova vzniklo v roce 2011 za účelem odkupu bytového domu z majetku MČ Praha 8. Zakládajícími členy se stali oprávnění nájemníci domu.
Dům byl, po více než 70ti letech "péče" státu, ve velmi zchátralém stavu a tak jsme věděli, že kompletní rekonstrukce nás nemine. Ta nakonec proběhla v roce 2013. I přes určité komplikace vše dopadlo dobře. To nakonec může posoudit každý sám.

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Bytové družstvo Kandertova 160 | Bytové družstvo Kandertova 160, družstvo

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileMFcT5b nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileDbg0ko nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileSfmGAA nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://filejm0UQM nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.